MBO+
Produkt
Klienci
Oferta
Kontakt
logo MBO+
W celu prawidłowego wyświetlenia systemu, prosimy zaktualizować wersję przeglądarki.
Zaktualizuj przeglądarkę
Kontakt
Oferta
Klienci
Produkt
MBO+

Współpraca firmy Celerise i 3ba

logo Celerise
Celerise to młoda i kreatywna firma z branży IT, która zajmuje się tworzeniem systemów biznesowych, aplikacji mobilnych i świadczy usługi outsourcingowe.
Podczas realizacji projektu MBO+ zastosowana została autorska platforma TITANIUM, przeznaczona do szybkiego tworzenia zaawansowanych systemów informatycznych.
Dzięki współpracy z Zespołem Doradczym 3ba i przekazanej merytorycznej wiedzy, dotyczącej procesów MBO+, powstała nowoczesna i intuicyjna aplikacja z możliwością integracji z dowolnymi systemami zewnętrznymi klienta.
logo 3ba
Zespół Doradczy 3ba tworzą partnerzy z wieloletnim doświadczeniem w różnych dziedzinach gospodarki. To przedsiębiorcy i menadżerowie z praktyką w zarządzaniu firmami o różnej wielkości i różnych etapach rozwoju.
Doświadczenie managerskie partnerów 3ba zostało wsparte kompetencjami IT firmy Celerise. Efektem współpracy jest aplikacja MBO+, ułatwiająca wdrożenie i stosowanie systemu "zarządzania przez cele", a także wspierająca działania zabezpieczające przed pułapkami klasycznego MBO.
Twórcą i właścicielem platformy jest logo Celeriselogo 3ba
+48 22 486 31 89 kontakt Celerise Copyright © 2016. All rights reserved.